Uzņēmums

STATIO savu darbību uzsāka 2000. gadā, un uzņēmuma sākotnējā darbības sfēra bija arhitektūra. Augot klientu lokam un vajadzībām, 2010. gadā STATIO ARHITEKTŪRA pievienojās STATIO SOLUTIONS, kas specializējas lauksaimniecības ēku projektēšanā un būvniecībā.
Arhitektūra un projektēšana
STATIO galvenā prioritāte ir kvalitāte, tāpēc uzņēmums savā darbības laikā ir iemantojis lielu klientu uzticību un īstenojis vairāk kā 200 dažādas sarežģītības projektus – lielveikalus, viesnīcas, noliktavas, sporta centrus, dzīvojamās ēkas u.c. projektus, kas piepildījuši pasūtītāju vēlmes un ieceres būvju veidolā.
Būvniecība
STATIO SOLUTIONS saviem klientiem piedāvā pilnu darba ciklu – koncepta izveidi, ekonomiskā pamatojuma analīzi, tehniskā projekta izstrādi, tehnoloģisko iekārtu izvēli, projekta vadību un būvniecību. Mūsu pieredze ļauj garantēt, ka biznesa attīstībai nepieciešamā ēka vai ēku komplekss ne vien pilnībā atbildīs visām prasībām, bet arī tiks realizēts prognozēto izmaksu ietvaros.

Komanda

Uzņēmumu veido vairāk kā divdesmit kvalificētu darbinieku komanda ar četriem jomas profesionāļiem tās kodolā.

Komandas rūpīgi veiktā darba uzdevumu analīze un projektu plānošana, kā arī augstie uzņēmuma standarti nodrošina kvalitatīvu un ilgtspējīgu rezultātu. Savukārt individuālā pieeja klientiem nodrošina klientu vajadzībām, vēlmēm un iespējām atbilstošu projektu realizāciju par saprātīgām izmaksām.

Jānis Kļaviņš
Vadītājs, būvinženieris +37126825900 janis@statio.lv
Uldis Mazais
Arhitekts +37129165065 uldis@statio.lv